Техномаркет - GORENJE K-6110 WG КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

GORENJE K-6110 WG КОМБИНИРАН ШПОРЕТ


Производител: GORENJE
Шифра: 740690
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,499 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 65 Л ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) ГАС КОНТРОЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 0,88 KWH ТИП НА ПЛИН: G30/30 ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 X 85 X 60 CM

Слични производи