Техномаркет - HAGEN H-6001 W АСПИРАТОР

HAGEN H-6001 W АСПИРАТОР


Производител: HAGEN
Шифра: 740695
Достапност:
Редовна Цена:
2,099 ден.

АСПИРАТОР ДИМЕНЗИЈА 60 СМ БЕЛА БОЈА 1 МОТОР КОМАНДИ НА ПРИТИСКАЊЕ КАПАЦИТЕТ 280М3 НИВО НА БУЧАВОСТ ОД 49-59 ДБ

Слични производи