Техномаркет - VIVAX WH-102BB БОКАЛ

VIVAX WH-102BB БОКАЛ


Производител: VIVAX
Шифра: 740704
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
649 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1Л МОЌНОСТ 1100W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ НАДВОРЕШЕН ИНДИКАТОР

Слични производи