Техномаркет - VIVAX BM-750 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

VIVAX BM-750 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: VIVAX
Шифра: 740706
Достапност:
Редовна Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ МОЌНОСТ 540W КАПАЦИТЕТ 500-750ГР 12 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ

Слични производи