Техномаркет - WHIRLPOOL FWG 81284W EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

WHIRLPOOL FWG 81284W EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 740713
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 8КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 6TH SENSE ТЕХНОЛОГИЈА ИНВЕРТЕР МОТОР ЗАШТИТА ОД ДЕЦА FRESH CARE SOFTMOVE СИСТЕМ - НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63

Слични производи