Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HFC 2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ

HOTPOINT-ARISTON HFC 2B19 МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 740714
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ПОЛОВИЧНО МИЕЊЕ КОНДЕНЗАЦИСКО СУШЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи