Техномаркет - ECG MH-158 МУЛТИГОТВАЧ

ECG MH-158 МУЛТИГОТВАЧ

-32%

Производител: ECG
Шифра: 740746
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

-МУЛТИГОТВАЧ МОЌНОСТ 1500W 8 ФУНКЦИИ НА ГОТВЕЊЕ, ПЕЧЕЊЕ, ПАРЕА, ГРИЛ КАПАЦИТЕТ НА САД 2,9L РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА (80'-240') НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Слични производи