Техномаркет - ECG NZ-280 ПЕГЛА

ECG NZ-280 ПЕГЛА


Производител: ECG
Шифра: 740748
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2600 W ANTI-CALC СИСТЕМ ПОСТОЈАНА ПАРЕА 20 - 30 ГР/МИН УДАРНА ПАРЕА 100 ГР НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ANTI-DRIP СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ПАРЕАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 300 МЛ

Слични производи