Техномаркет - ISKRA MG 118-150 МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

ISKRA MG 118-150 МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

-19%

Производител: ISKRA
Шифра: 740749
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

МОЌНОСТ: 1500W (MAX) НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ ЦЕДИЛКА ЗА ДОМАТИ 3 АЛАТКИ ЗА МЕСО НАСТАВКИ ЗА ИЗРАБОТКА НА КОЛБАСИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОВРАТНА ФУНКЦИЈА СТАПКА НА ПРОТОК: 1,6 KG / MIN

Слични производи