Техномаркет - SENCOR SCP-2252 РЕШО

SENCOR SCP-2252 РЕШО


Производител: SENCOR
Шифра: 740753
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДВЕ РИНГЛИ (18,5 И 15,5 ММ) ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи