Техномаркет - SENCOR SCP-3201 GY РЕШО

SENCOR SCP-3201 GY РЕШО


Производител: SENCOR
Шифра: 740754
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ИНДУКЦИСКО РЕШО ЕДИНСТВЕНА ИНДУКЦИСКА ЗОНА 167 ММ ПОСЕБНИ ОДДЕЛНИ ЗОНИ ОД 12-19 СМ. ЛЕД ДИСПЛЕЈ 10 НИВОА НА ТЕМПЕРАТУРА (ОД 200-1800 W) ТАЈМЕР СЕНЗОР НА ТАЧ СТЕНД-БАЈ ФУНКЦИЈА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ МОЌНОСТ 1800 W ДИМЕНЗИИ 280/355/74 ТЕЖИНА 2,6 КГ ВОЛТАЖА-220-240 V, 50 HZ

Слични производи