Техномаркет - OMEGA SPEAKERS 2.0 WOODEN CAB.USB BLACK

OMEGA SPEAKERS 2.0 WOODEN CAB.USB BLACK


Производител: OMEGA
Шифра: 740761
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

СТЕРЕО ЗВУЧНИЦИ (АКТИВНИ) ДРВЕНИ КУТИИ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУК УСБ НАПОЈУВАЊЕ МОЌНОСТ RMS: 5W (2,5W X 2) КОНТРОЛА НА ЈАЧИНА НА ЗВУК ФРЕКФЕНТЕН ОПСЕГ: 80HZ-20KHZ ДИМЕНЗИИ 96 X 150 X 98MM

Слични производи