Техномаркет - TEFAL BG-916834 BBQ 3 IN 1 СКАРА

TEFAL BG-916834 BBQ 3 IN 1 СКАРА


Производител: TEFAL
Шифра: 740771
Достапност: залиха
Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ПОСТОЛЈЕ КАПАК ЗА ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА ТРИ НАЧИНИ НА ГОТВЕЊЕ- ГРИЛ, ДОДАВАЊЕ ВКУС И ПЕЧЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ НАМИРНИЦИ МОЌНОСТ 2300 W АВТЕНТИЧЕН ПРИРОДЕН ВКУС НА СКАРА НА ДРВА ВГРАДЕН САД СО ДРВЕНИ СТАПЧИЊА КОЈ ЈА ОВОЗМОЖУВА АРОМАТА ГРИЛ РЕШЕТКА И РЕФЛЕКТОР ЗА ЗАГРЕВАЊЕ СОВРШЕНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ПЕЧЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ НА МЕСО И ЗЕЛЕНЧУК ВКЛУЧЕНИ РЕЦЕПТИ ОТСТРАНЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ОТПОРНИК ОДСТРАНЛИВ САД ЗА ТЕЧНОСТИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НА КУЌИШТЕТО, САДОТ ЗА ТЕЧНОСТИ, РЕШЕТКАТА И РЕФЛЕКТОРОТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ ВО 6 ПОЗИЦИИ ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ 38Х38 СМ ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧНИОТ КАБЕЛ 1,2 M БОЈА ЦРНА

Слични производи