Техномаркет - TEFAL NE-410838 МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

TEFAL NE-410838 МЕЛНИЦА ЗА МЕСО


Производител: TEFAL
Шифра: 740772
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

-МЕЛНИЦА ЗА МЕСО МОЌНОСТ 2000W ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА МЕЛЕЊЕ 2,3КГ МЕСО ВО МИНУТА 2 ВИДА НОЖЕВИ- ЗА ПОКРУПНО И ПОСИТНО МЕЛЕЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ САМООШТРЕЧКИ НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи