Техномаркет - HAGEN EC-650MF W ЕЛ. ШПОРЕТ

HAGEN EC-650MF W ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: HAGEN
Шифра: 740787
Достапност:
Редовна Цена:
10,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 59 Л БОЈА-ИНОКС ДИМЕНЗИИ-85/60/60

Слични производи