Техномаркет - EMO CELJE 40/44 ТЕНЏЕРЕ

EMO CELJE 40/44 ТЕНЏЕРЕ


Производител: EMO CELJE
Шифра: 740792
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

ТЕНЏЕРЕ ДИМЕНЗИИ-ДИЈАМЕТАР 48 СМ ВИСИНА 40 СМ

Слични производи