Техномаркет - ISKRA HP-MT01 МУЛТИГОТВАЧ

ISKRA HP-MT01 МУЛТИГОТВАЧ

-13%

Производител: ISKRA
Шифра: 740795
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГОТВАЧ 8 ВО 1 МОЌНОСТ: 1200W-1400W (МАКС) ПОВЕЌЕНАМЕНСКО КОПЧЕ ЗА ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ИНДИКАТОР ЗА ГРЕЕЊЕ СТАКЛЕН КАПАК СО РАЧКА КОНТЕЈНЕР СО КАПАЦИТЕТ ОД 5 L ПРАКТИЧНИ РАЧКИ ЗА НОСЕЊЕ ФУНКЦИИ: ГРЕЕЊЕ ВРИЕЊЕ ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА БАВНО ГОТВЕЊЕ ПЕЧЕЊЕ СКАРА ГРИЛ ДИНСТАЊЕ ДОДАТОЦИ: РАЧКА НА КОРПАТА ЗА ПРЖЕЊЕ САД ЗА ПРЖЕЊЕ РЕШЕТКА ЗА ГОТВЕЊЕ СО ПАРЕА

Слични производи