Техномаркет - BAUER FH-511 КАЛОРИФЕР

BAUER FH-511 КАЛОРИФЕР

-47%

Производител: BAUER
Шифра: 740805
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
699 ден.

ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000 W ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ТЕРМОСТАТ

Слични производи