Техномаркет - GORENJE EC-6141 SC ЕЛ.ШПОРЕТ

GORENJE EC-6141 SC ЕЛ.ШПОРЕТ


Производител: GORENJE
Шифра: 740821
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
20,991 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ЧЕТИРИ ГРЕЈНИ ЗОНИ МУЛТИСИСТЕМСКА РЕРНА 67 Л МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ СИЛВЕРМАТ ЕМАЈЛ -ОТПОРЕН И УЛТРА МАЗЕН AQUA CLEAN САМОЧИСТЕЊЕ СО ПОМОШ НА ВОДА PERFECT GRILLДВОЕН ГРЕАЧ ЗА РАМНОМЕРНО КРЦКАВА ХРАНА БОЈА-СРЕБРЕНА ДИМЕНЗИИ (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600 ММ

Слични производи