Техномаркет - AMICA OSC-6211 I АСПИРАТОР

AMICA OSC-6211 I АСПИРАТОР


Производител: AMICA
Шифра: 740825
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,659 ден.

АСПИРАТОР МОЌНОСТ 113W МОЌ НА АСПИРАЦИЈА- 154М3 НА ЧАС НИВО НА БУЧНОСТ-52-63 ДБ ХАЛОГЕНСКА СИЈАЛИЦА 28 W ШИРИНА 60 СМ

Слични производи