Техномаркет - ELECTROLUX EZB-3411 AOX ФУРНА

ELECTROLUX EZB-3411 AOX ФУРНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740831
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 57 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 7 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР И ЧАСОВНИК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/60/55

Слични производи