Техномаркет - ELECTROLUX EW-6F408 WU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW-6F408 WU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740833
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
17,991 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА-1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ОДЛОЖЕН СТАРТ АНТИАЛЕРГИСКА ПРОГРАМА СО ПАРЕА СИСТЕМ ЗА ПЛАКНЕЊЕ БЕЗ ПЕНА НИВО НА БУЧНОСТ 79 ДБ ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 85/60/54,7 CM

Слични производи