Техномаркет - GORENJE HBX-883 QW ПАСАТОР

GORENJE HBX-883 QW ПАСАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 740838
Достапност:
Редовна Цена:
2,699 ден.

ПАСАТОР ПРИКЛУЧНА МОЌ: 800 W МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (МАКС.): 880 W DC МОТОР ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА И ИЗДРЖЛИВОСТ ТИВКА РАБОТА ЗА ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ ЕДНОСТАВНО КОРИСТЕЊЕ ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ ПОСТЕПЕНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА БРЗИНАТА НА МОТОРОТ ЗА ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА ТУРБО КОПЧЕ ЗА НАГЛО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА ПУЛСНА РАБОТА ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ПРИЦВРСТУВАЊЕ НА ПАСАТОРОТ СО НАВОЈ ДОДАТОЦИ: САД ЗА СЕЦКАЊЕ, РАЧЕН МЕТАЛЕН ПАСАТОР, САД ЗА МЕШАЊЕ, МАТАЛКА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ: 0,8 L КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЦКАЊЕ: 0,5 L МЕРНА СКАЛА ЗА ДОЗИРАЊЕ НА САДОТ ЕФИКАСНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕТИРИ НОЖА НА ПАСАТОРОТ МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧНИОТ КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 6.2 × 38.2 × 5.1 CM ТЕЖИНА: 1,7 КГ

Слични производи