Техномаркет - LAFE BKP-002 45765 БЛЕНДЕР

LAFE BKP-002 45765 БЛЕНДЕР


Производител: LAFE
Шифра: 740850
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,385 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W КАПАЦИТЕТ 1,5L 2 БРЗИНИ ФУНКЦИЈА ЗА КРШЕЊЕ МРАЗ

Слични производи