Техномаркет - ROWENTA HU-5220F0 ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

ROWENTA HU-5220F0 ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ


Производител: ROWENTA
Шифра: 740888
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,299 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА - ДО 53 M2 КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 5,9 ЛИТРИ ВРЕМЕ НА РАБОТЕЊЕ 30 ЧАСА НИВО НА БУЧАВА 40 DB ДИМЕНЗИИ 364Х235Х207 ММ ТЕЖИНА 25 КГ МОЌНОСТ 110W БОЈА ЦРНА / СРЕБРЕНА

Слични производи