Техномаркет - TEFAL FV-6520 ПЕГЛА

TEFAL FV-6520 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 740889
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

БЕЗЖИЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2400W УДАРНА ПАРЕА 115 ГР/МИН. ПОСТОЈАНА ПАРЕА 25 ГР/МИН. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ НА БАЗАТА-1.9 М НЕЛЕПЛИВА КЕРАМИЧКА ПЛОЧА АВТОИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ПЛОЧАТА-21 СЕК. СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД БИГОР СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ЗАДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА

Слични производи