Техномаркет - TEFAL FV-9788E0 ПЕГЛА

TEFAL FV-9788E0 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 740891
Достапност: залиха
Цена:
5,899 ден.

SMART цена:
4,719 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 3000W ПОСТОЈАНА ПАРЕА 55 G / MIN УДАРНА ПАРЕА 230 G / MIN ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА РАСПРСКУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА DURILIUM AIRGLIDE AUTOCLEAN ОТПОРНОСТ НА ГРЕБЕЊЕ КОНТИНУИРАНА ДИФУЗИЈА НА ПАРЕА, СТРАНИЧНО И СРЕДИШНО УДОБНА РАЧКА СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 2,50 M АНТИ-КАЛК ФУНКЦИЈА КОЛЕКТОР НА БИГОР БОЈА- BIZANTIUM / ТЕМНО СИВА

Слични производи