Техномаркет - ISKRA CM-108 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ

ISKRA CM-108 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ


Производител: ISKRA
Шифра: 740893
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

КАФЕМАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ МОЌНОСТ: 800W РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 1,25L ГРЕЈАЧ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ТОПЛИНА КАФЕ ФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ОБЕЛЕЖУВЊЕ НА НИВОТО НА ВОДАТА СТАКЛЕНА ЧАШКА ЗА КАФЕ

Слични производи