Техномаркет - AEG T-8DEE48S СУШАРА

AEG T-8DEE48S СУШАРА


Производител: AEG
Шифра: 740896
Достапност:
Цена:
43,999 ден.

SMART цена:
37,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 8 КГ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A++ ТЕХНОЛОГИJА НА СУШЕЊЕ СО ТОПЛИНСКА ПУМПА ТИП НА МОТОР- ИНВЕРТЕР ВОЛУМЕН НА БУБАЊ-, L:118 НИВО НА БУЧАВОСТ-66 ДБ ДИМЕНЗИИ 850X600X600

Слични производи