Техномаркет - ELECTROLUX ESL-5205 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-5205 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740899
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,599 ден.

SMART цена:
17,699 ден.

Вградна машина за садови ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 13 СЕТА 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ПОЛОВИНА ПРОГРАМ ПОТРОШУВАЧКА ВО ЦИКЛУС-11 Л ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ГОДИШНО:3.080 Л ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ПО ЦИКЛУС:1kWh ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО:295kWh НИВО НА БУЧАВОСТ 49 ДБ ДИМЕНЗИИ :82x60x55 СМ

Слични производи