Техномаркет - ZENITH GLASSLIENED 100L V БОЈЛЕР

ZENITH GLASSLIENED 100L V БОЈЛЕР

-21%

Производител: ZENITH
Шифра: 740911
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,699 ден.

SMART цена:
5,292 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОJЛЕР КАПАЦИТЕТ 100 Л ДИМЕНЗИИ: В-86 СМ / Ш-44 СМ МОЌНОСТ:2 KW ВОЛТАЖА: 220-240 МАКСИМУМ РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ДО 70 СТЕПЕНИ МАКСИМУМ ПРИТИСОК: 150 ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ЕМАJЛИРАНА ВНАТРЕШНОСТ

Слични производи