Техномаркет - AEG BES-351110M ФУРНА

AEG BES-351110M ФУРНА

-17%

Производител: AEG
Шифра: 740917
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

EЛЕКТРИЧНА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 71 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A НИВО НА БУЧАВА, DB (A): 47 ПРОГРАМИ НА РАБОТА 8 ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕJ ТЕЛЕСКОПСКИ МЕХАНИЗАМ ЕКСТРА ГОТВЕЊЕ СО ПАРЕА БОЈА -СИВА ДИМЕНЗИИ 59,4 Х 59,5 СМ Х 56,7 СМ

Слични производи