Техномаркет - ELECTROLUX ESL-5322 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-5322 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-32%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740920
Достапност:
Редовна Цена:
25,599 ден.

SMART цена:
17,391 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ-13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A+ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ОДЛОЖЕН СТАРТ AIRDRY ТЕХНОЛОГИJА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ПО ЦИКЛУС:9,9L ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ГОДИШНО:3.080L ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА ПО ЦИКЛУС:0.932KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА ГОДИШНО:295KWH НИВО НА БУЧАВА:47DB ДИМЕНЗИИ:82X60X55CM

Слични производи