Техномаркет - ELECTROLUX EW-6F421B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW-6F421B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740921
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
26,997 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 10 КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 190 KWH / ГОД ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11790 ЛИТРИ ГОДИШНО НИВО НА БУЧАВА 53 DB ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 85/ 60/ 60 CM

Слични производи