Техномаркет - BOSCH BGL-2UA-2008 ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BGL-2UA-2008 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: BOSCH
Шифра: 740933
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,674 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО И БЕЗ ВРЕЌИЧКА (BAG/BAGLESS) ПОТРОШУВАЧКА-28 KWH ГОДИШНО ЈАЧИНА НА МОТОРОТ : 600 W (ЕКВИВАЛЕНТНА ЈАЧИНА НА ПРАВОСМУКАЛКА СО 2400 W) НИВО НА БУЧНОСТ-80 ДБ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3,5 Л БОЈА-ЦРВЕНА

Слични производи