Техномаркет - PHILIPS SHB-3075WT BLUETOOTH HEADPHONES

PHILIPS SHB-3075WT BLUETOOTH HEADPHONES


Производител: PHILIPS
Шифра: 740961
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ МОЌЕН БАС 32 ММ ДРАЈВЕРИ НА ЗВУЧНИЦИ ОДЛИЧНА ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА ПРИЛАГОДЛИВИ ШКОЛКИ ЗА УШИ ЛЕНТА ЗА НА ГЛАВА ЗА ОПТИМАЛЕН КОМФОРТ КОНТРОЛА НА ПОВИЦИ И ВОЛУМЕН, МЕКИ УШНИ ПЕРНИЧИЊА РАМЕН ПРЕКЛОПЕН ДИЗАЈН

Слични производи