Техномаркет - PHILIPS SHB-4405BK BLUETOOTH HEADPHONES

PHILIPS SHB-4405BK BLUETOOTH HEADPHONES


Производител: PHILIPS
Шифра: 740962
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

32-МИЛИМЕТАРСКИ ДРАЈВЕРИ ЗАШТИТА ОД ИСТЕКУВАЊЕ НА ЗВУКОТ ПОСТАВУВАЊЕ НАД УВО МЕКИ УШНИ ПЕРНИЧИЊА ЗАТВОРЕН АКУСТИЧЕН СИСТЕМ ТИП НА МАГНЕТ- NEODYMIUM ИМПЕДАНСА-24 OМ ДИЈАМЕТАР НА ЗВУЧНИК 32 mm ФРЕКВЕНЦИЈА 9 - 22 000 Hz МАКСИМУМ ВЛЕЗНА МОЌ 40 mW ЧУВСТВИТЕЛНОСТ 103 dB ДИЈАФРАГМА-PET

Слични производи