Техномаркет - XIAOMI MI BAND 2 SMART BRACELET BLACK

XIAOMI MI BAND 2 SMART BRACELET BLACK

-20%

Производител: XIAOMI
Шифра: 740970
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

BLUETOOTH СИНХРОНИЗАЦИЈА BLUETOOTH 4.0 OLED TOUCH SCREEN НА ДОПИРДИСПЛЕЈОТ ПОКАЖУВА ВРЕМЕ, ЧЕКОРИ, СРЦЕВА РАБОТА, ОДДДАЛЕЧЕНОСТ,КАЛОРИИ, ИТН. HEART RATE MONITOR ДОЈДОВНИ ПОВИЦИ / ПОРАКИ SLEEPING MONITORIN SPORT MONITORING INTELLIGENT ALARM ФУНКЦИЈА БАТЕРИЈА: LI-POLYMER КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА: 70MAH ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: ОКОЛУ 3 ЧАСА STANDBY TIME: 20 ДЕНА

Слични производи