Техномаркет - ROWENTA RO2759EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO2759EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 740974
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,699 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ-1,2Л МОЌНОСТ 750W НИВО НА БУЧНОСТ 78 ДБ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 5М ХЕПА ФИЛТЕР

Слични производи