Техномаркет - TEFAL BC-5125V0 КУЈНСКА ВАГА

TEFAL BC-5125V0 КУЈНСКА ВАГА


Производител: TEFAL
Шифра: 740977
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
899 ден.

КУЈНСКА ВАГА МОЖНОСТ ЗА МЕРЕЊЕ ОД 1 ГР. ДО 5 КГ АВТОМАТСКО ИЛИ РАЧНО ИСКЛУЧУВАЊЕ УНИКАТЕН ДИЗАЈН РАБОТА НА БАТЕРИЈА 2032

Слични производи