Техномаркет - ECG OC-42 СОКОВНИК

ECG OC-42 СОКОВНИК


Производител: ECG
Шифра: 740990
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

СОКОВНИК ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ РОТИРАЊЕ ВО ДВА ПРАВЦИ ДВА САДА-1,2Л И О,2Л ДВЕ ГОЛЕМИНИ НА ЦЕДАЛКИ МОЌНОСТ 40W ДИМЕНЗИИ 258/160/160

Слични производи