Техномаркет - LAFE CEG-003 45008 БОКАЛ

LAFE CEG-003 45008 БОКАЛ


Производител: LAFE
Шифра: 740995
Достапност: залиха
Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1,7Л МОЌНОСТ 2200W

Слични производи