Техномаркет - PHILIPS FC-9540/91 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

PHILIPS FC-9540/91 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД


Производител: PHILIPS
Шифра: 741008
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,399 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САД МОЌНОСТ 1400W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1,7 L НИВО НА БУЧАВОСТ-79 ДБ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ-6М РАДИУС НА РАБОТА-9М ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА-55 КWH ГОДИШНО ТЕЛЕСКОПСКИ МЕТАЛНИ ЦЕВКИ

Слични производи