Техномаркет - MAX XL-306 ПРАВОСМУКАЛКА

MAX XL-306 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: MAX
Шифра: 741018
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ:1600W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА ЦИКЛОНСКИ И ХЕПА ФИЛТЕР НИВОА НА ФИЛТРАЦИЈА:5 МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ГОЛЕМА И МАЛА ЧЕТКА САД СО КАПАЦИТЕТ ОД 3,5Л

Слични производи