Техномаркет - LIEBHERR KSL-3130 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR KSL-3130 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 741071
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
24,489 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 297 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 109 KWH ТИП НА ФРЕОН R600A ЕДЕН КОМПРЕСОР БОJА ЧЕЛИЧНО СИВА МАТЕРИJАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК POWERCOOLING, ТЕМПЕРАТУРЕН ДИСПЛЕJ ПРИЛАГОДЛИВА РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА, ПОЛОВИНА ДЕЛИВА СТАКЛЕНА ПОЛИЦА. ПРИЛАГОДЛИВИ ДЕЛНИЦИ НА ВРАТАТА НИВО НА БУЧАВОСТ 39 DB (A) ДИМЕНЗИИ-60 Х 144,7 Х 63

Слични производи