Техномаркет - LIEBHERR K-3130 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR K-3130 ЛАДИЛНИК

-13%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 741072
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
26,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 297 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 109 KWH НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB (A) ТИП НА ФРЕОН R600A ЕДЕН КОМПРЕСОР POWERCOOLING, ТЕМПЕРАТУРЕН ДИСПЛЕJ, ПРИЛАГОДЛИВА РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА И ПОЛОВИНА ДЕЛИВА СТАКЛЕНА ПОЛИЦА ПРИЛАГОДЛИВИ И ОТСТРАНЛИВИ ДЕЛНИЦИ НА ВРАТАТА НИВО НА БУЧАВОСТ 39 DB (A) ДИМЕНЗИИ 144.7 / 60.0 / 63.0 CM

Слични производи