Техномаркет - LIEBHERR CBS-3425 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CBS-3425 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 741073
Достапност: залиха
Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
41,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ФРИЖИДЕРОТ 184 ЛИТРИ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 88 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 143 KWH КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 12 КГ ДНЕВНО ВРЕМЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПРИ ПРЕКИНИ НА СТРУJА: 29 Ч КАРАКТЕРИСТИКИ: СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ, LCD ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ, LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, РЕВЕРЗИБИЛНИ ШАРКИ БОJА / МАТЕРИJАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / ХРОМ НИВО НА БУЧАВА: МАКСИМУМ 38 DB ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 600 Х 1.817 Х 625 MM

Слични производи