Техномаркет - LIEBHERR CNSL-3535 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CNSL-3535 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 741074
Достапност: залиха
Редовна Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
31,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 218 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 87 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ПОТРОШУВАЧКА 236 KWH / ГОД МОЌ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 11 KG / 24 H ДИНАМИЧЕН МЕТОД НА ЛАДЕЊЕ 3 ФИОКИ , ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА, ДИСПAНЗЕР СО ФИЛТЕР СО ВОЛУМЕН ОД 4,7 Л ВОДА/ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНОСТ ДИМЕНЗИИ 181,7 X 60 X 62,5 CM

Слични производи