Техномаркет - LIEBHERR CNST-4813 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CNST-4813 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 741076
Достапност:
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 243 Л КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 95 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 242 KWH КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 9 КГ / 24 ЧАСА ТИП НА ЛАДЕЊЕ- NO FROST DUOCOOLING- ДВЕ СОСЕМА КОНТРОЛИРАНИ КОЛА ЗА ЛАДЕЊЕ БОJА-ЧЕЛИЧНО СИВА, УНИКАТЕН ДИЗАJН НА ВРАТИТЕ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ НИВО НА БУЧАВА (МАКС.) 41 DB ДИМЕНЗИИ -60 СМ Х 65,7 СМ Х 201,1 СМ

Слични производи