Техномаркет - FAVORIT MS-7000 A++ МАШИНА ЗА САДОВИ

FAVORIT MS-7000 A++ МАШИНА ЗА САДОВИ

-10%

Производител: FAVORIT
Шифра: 741077
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,499 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

MAШИНА ЗА САДОВИ ЗА 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ БРОJ НА ПРОГРАМИ 7 LED ДИСПЛЕJ ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 57 DB ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 3360L ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 258 KWH, ОСТАНАТО-СКРИЕН ГРЕJАЧ, ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА, ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧОТ,АСИНХРОНА ЦИРКУЛАЦИОНА ПУМПА,КОПЧЕ START/PAUSE,ОПЦИJА НА ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ, ИНДИКАТОР ЗА ИСПИРАЊЕ, ИНДИКАТОР ЗА СОЛ, ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОД ДЕЦА ДИМЕНЗИИ: 59,8 X 85 X 59,8 CM

Слични производи